Risk management in swiftly changing environment in the coming years

Risk management in swiftly changing environment in the coming years

Poranne spotkanie biznesowe z ekspertami firmy brokerskiej  Funk International Polska, kancelarii PJ Legal i firmy doradczej TPA Horwath dedykujemy przede wszystkim przedsiębiorcom reprezentującym wielkopolskie firmy oraz grupy kapitałowe, dynamicznie rozwijające się w kraju i zagranicą. Zapraszamy na nie dyrektorów finansowych, członków zarządów i rad nadzorczych zainteresowanych praktycznymi metodami obrony przed roszczeniami.

Formuła spotkania pozwoli Państwu na wymianę uwag, poglądów i dyskusję dotyczącą tej tematyki.

Zapraszamy Państwa również do aktywnego współtworzenia zakresu spotkania. Prosimy o przesyłanie do nas pytań dotyczących tematyki – nasi specjaliści odpowiedzą na nie podczas śniadania. Pytania prosimy kierować na adres: rafal.pawlowski@tpa-horwath.pl w terminie do 24 listopada 2014 roku.

Spotkanie prowadzone będzie w języku polskim. Udział w nim jest bezpłatny. Liczba miejsc jest ograniczona – decyduje kolejność zgłoszeń. Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi na wybrane pytania. W przypadku dużego zainteresowania spotkaniem istnieje możliwość umówienia dodatkowych terminów.

Informacje

28 listopada 2014
godz. 08:45

TPA Horwath
ul. Murawa 12-18
61-655 Poznań

Zgłoszenia

Uprzejmie prosimy o potwierdzenie obecności poprzez wysłanie do nas maila,
wraz ze swoją stopką e-mailową, na adres:
rafal.pawlowski@tpa-horwath.pl.

W temacie prosimy wpisać „ZGŁASZAM SIĘ“.

Zgłoszenia przyjmujemy
do 21 listopada 2014 roku.

W przypadku dodatkowych pytań,
prosimy o kontakt
Rafał Pawłowski
rafal.pawlowski@tpa-horwath.pl
tel. 61 63 00 500.

RAMOWY PROGRAM9:30-12:30

08:45-9:00
Rejestracja

09:00-9:50
Wybrane aspekty odpowiedzialności osób działających w imieniu spółki prawa handlowego za spowodowanie szkody w prawie cywilnym, administracyjnym
i karnym.
Prowadzący:
Piotr Janik – Partner, radca prawny w kancelarii  od 1999 r. Specjalizuje się w transakcjach M&A, private equity, structure finance oraz nabywaniu komercyjnych nieruchomości, a także restrukturyzacji przedsiębiorstw i zabezpieczaniu transakcji, prawie pracy oraz procesie sądowym.

09:50-10:00
Przerwa

10:00 – 10:50
Odpowiedzialność za błędy w zarządzaniu. Możliwość transferu ryzyka do zakładów ubezpieczeń. Zarządzanie ryzykiem. Dodatkowe korzyści z transferu ryzyka na ubezpieczenia.
Prowadzący:
Małgorzata Kujawska – Key Account w Funk Polska. Specjalizacja: ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej spółek oraz członków władz spółek kapitałowych (D&O).
Wojciech Goc – Managing Director w Funk Polska. Specjalizacja: zarządzanie ryzykiem, ubezpieczenia podmiotów branży TSL

10:50 – 11:00
Przerwa

11:00 – 11:50
Zarządzanie ryzykiem podatkowym na przykładzie zmian w prawie podatkowym.
Prowadzący:
Wojciech Sztuba – Partner Zarządzający w TPA Horwath. Doradca podatkowy. Specjalizacja: planowanie podatkowe oraz wsparcie transakcyjne. Posiada rozległe doświadczenie w dziedzinie usług doradztwa podatkowego i biznesowego dedykowanych zwłaszcza firmom z branży budownictwa i nieruchomości oraz energetyki.

11:50
Pytania do ekspertów. Dyskusja

Organizatorzy